click tracking

Sigara Bırakma Merkezleri

BiorezonansAnkara – Sigarayı Bırakmak
BİOREZONANS NASIL UYGULANIR?
Sigaraya karşı etki, kişinin kullandığı sigaranın frekansının ayrılarak ters olarak vücuda geri verilmesi ile sağlanır. Nikotinin ve sigara içindeki 4000 kadar zehirli maddenin frekansı filtrelerden geçirilir ve tam ters çevrilerek elektrodlar yardımı ile vücuda geri verilir. Nikotinin ve bu zehirli maddelerin vücuttaki elektromanyetik karşılığı ortadan kaldırılır. Kişi işlem sırasında genellikle bir şey hissetmez. Ama işlem sonunda sigaraya karşı yıllar boyunca oluşmuş olan tolerans ortadan kalkmış ve bir yandan da nikotine karşı bir duyarsızlaşma olmuştur. Bu kendini sigara dumanına karşı tepki verme ve sigara isteğinde azalma ile gösterir.

Biorezonans elektromanyetik frekansların kullanıldığı zararsız bir yöntemdir. Kişinin özelliklerine göre program seçimi güçlü bir etki sağlanması açısından önemlidir.

Hastalıklara göre uygulanacak terapinin seçiminde doktorun değerlendirmesi hayati önem taşır. Biorezonans doktor kontrolünde uygulanmalıdır.

Sigara Bırakma Merkezleri için iletişim;
BiorezonansAnkara
www.biorezonansankara.com
Telefon: 0(312) 222 88 78
Fax:       0(312) 222 31 11
E-mail: destek@biorezonansankara.com
Adres: Kazakistan cad. (4. cadde) 132/2
Emek / ANKARA

Yorumlar

  1. güzide dedi ki:

    Sigarayı bırakmak için merkezinize gelmiştim. Bir arkadaşım da aynı yöntemle bırakmak adına sizi aradık ancak telefonunuz çalıyor yanıt yok fax numaranızdan da muhasebe ofiis çıkıyor. Artık faaliyet göstermiyormusunuz. Ya da iletişim bilgileriniz değişti ise internette de aynı bilgileriniz halen mevcut:)Size nasıl ulaşabiliriz…

Paylaş

*